HAKKIMIZDA

NEDEN
GO ÇİZGİ TRAFİK?

Çünkü siz müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tecrübemizle size en doğru seçimi öneriyor, uzun ömürlü ve kalite standartlarına uygun ürünleri kullanıyoruz. Daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat anlayışıyla en iyiyi size sunuyor, uygulamada başarı, hizmette dürüstlük prensibiyle çalışıyoruz.

ZEMİN ÇİZGİLERİNE PROFESYONEL
BİR DOKUNUŞ...

GO ÇİZGİ TRAFİK sahip olduğu uzman ekip ile zemin çizgileri alanında verdiği hizmetlerle tecrübeye sahiptir. Başlıca hizmetlerimiz; tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgileri, duvar ve kolon şeritleri, hız kesiciler, iş sahaları – fabrikalar, kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, engelli yol yapımı, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları, akrilik zemin, spor zemin çizgileri hizmetlerini de profesyonel olarak vermektedir.

SPOR ZEMİN KAPLAMALARIYLA
MÜKEMMEL GÖRÜNEN
SPOR ALANLARI...

Akrilik Zemin Kaplama, Epoksi Zemin Kaplama, Poliüretan Zemin Kaplama, Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Saha Yapımı, Yürüyüş-Koşu Yolu, Kauçuk Zemin Kaplama, Atletizm Pisti ve diğer spor zeminleri uygulamalarını GO ÇİZGİ TRAFİK’in profesyonel ekibine danışmadan hareket etmeyin.

KAPALI - AÇIK OTOPARK ÇALIŞMALARI VE
YOL ÇİZGİLERİ

Açık ve kapalı otopark uygulamalarında asfalt hem ekonomik, hem dayanıklı hem de uzun ömürlü zemin kaplama malzemesi olduğundan çok tercih edilmektedir. Bununla beraber müşterilerimize alternatif çözümler üretmek için de yardımcı oluyoruz. Kapalı Otoparklarınızı klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp, yapınıza artı bir değer katabilirsiniz. Böylelikle otoparkınız tozdan ve kirden arınmış, şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

PROFESYONEL EKİP VE KALİTELİ HİZMETLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ...
HEMEN ARAYIN
0 555 091 95 25

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN